• Telefon
    0216 661 60 00
  • Mail
    info@istanbultraktor.com

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Geçmiş yıllar öncesine dayalı olan ticari tecrübelerimizi 1996 yılında İstanbul Traktör Makina’da birleştirdik. Daha sonra 2007 yılında Koç Holding’e bağlı Türk Traktör fabrikasının ürettiği NewHolland marka traktörlerin ve ekipmanların İstanbul Bayisi olarak satışına başladık.

Traktörlerimizi inşaat firmalarına, büyük sitelere, belediyelere, spor tesislerine, hafriyat firmalarına satışını yaparken 2016 yılında yine, Koç holding’e bağlı Türk Traktör'ün NewHolland marka ile satışını yaptığı hafif iş makinaları bayiliğinide almış bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan firmamız ve biz çalışanlar sizlerle var olabileceğimizin ve sizlerin güvenine layık olmaya çalışarak başarılı olabileceğimizin bilincindeyiz.
Sitemizi ziyaret eden siz değerli müşterilerimize sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı günler temenni ediyoruz.

MİSYON-VİZYON

MİSYONUMUZ;
Başta müşterilerimiz olmak üzere çalışanlar, tedarikçiler, tüm paydaşlarının bütünsel memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli hizmet üreten bir firma olmaktır.   

VİZYONUMUZ;
İnsanı merkeze koyarak; kültürümüze, çevreye önem veren, güçlü  bir şirket olmak ve bu sayede bölgemizde ve Türkiye pazarında yerimizi bulmak ve lider olmak için var gücümüzle çalışmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteriyi, kalite fiyat ve termin yönünden beklentilerini karşılamak, onlarla işbirliği yaparak ürünleri geliştirebilmek veya üretime yönelik iyileştirmeler sağlamak,
Kalite çalışmalarımızda izlenen yol Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak kullanıp müşteri odaklılık, sürekli iyileştirerek müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmek,
Tedarikçilerimiz ile yakın işbirliği yapmak ve yardımcı olmak,
Çalışanlarımıza her ortamda eşit fırsat tanımak,
Kaynakları verimli şekilde kullanarak sürekli ilerleyişi sağlamak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetinin arttırılmasıdır.
  • Müşteri şikayetleri en kısa süre içinde çözülecektir.
  • Ürün, süreç ve hizmetlerimizin gelişmesi için şikayetler bir iletişim fırsatıdır.
  • En önemli hedefimiz, müşteri şikayetlerinin tekrarını önlemektir.